Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Teraz musza zbierac na paliwo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szkoda tak pięknych aut dla Policji, będą się uganiać za burakami w passatach, w audi i innych "super bezawaryjnych nemeckych" burakowozach zobacz link http://www.auto-swiat.pl/1-alfa-159-sportwagon-24-jtdm-prawdziwa-hustawka-nastrojow-test-dlugodystansowy/1 cyt. "Alfa wypracowała nową jakość! Dlatego możemy z czystym sumieniem powiedzieć, że pod tym względem producent stanął na wysokości zadania. Udało się wyeliminować większość niedoróbek i problemów, tak dobrze znanych z poprzednika. Dlatego model 159 to naprawdę dobry samochód. Posiadanie Alfy musi być bardzo emocjonujące – tak jak przejażdżka kolejką górską. No, może prawie."
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No to faktycznie mają potężne silniki - Nowe radiowozy mają benzynowe silniki turbo o mocy 200 KM i pojemności 1,75 litra, napęd na przednie koła i sześciobiegową skrzynię manualną.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tymi czterema nowymi radiowozami milicja będzie mogła patrolować cztery nowe odcinki OBWODNICY LUBLINA które nie zostaną wybudowane.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Osobiście poruszam się po drogach ALFA 156 2005r 1,9 jtdm 150KM (przejechane 220000tysięcy km) i muszę powiedzieć że te auta od dawna są bezawaryjne -to już któraś moja ALFA i poza rzeczami które normalnie się wymienia -paski oleje filtry itp to nic mi się nie zepsuło W zeszłym roku dwa razy byłem ALFA na wczasach zagranicą i wróciłem bez przygód Polecam każdemu aby kiedyś sobie kupił ALFE ROMEO
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja nie widzę problemu, spełniają wymogi przetargu, a przy tym są tańsze i oto chodzi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
DROGI LUBELSZCZYZNY, JEDNE Z NAJGORSZYCH W KRAJU, BRAK KILOMETRA AUTOSTRADY CZY TRASY SZYBKIEGO RUCHU Z PRAWDZIWEGO ZDARZENIA, DROGI GŁÓWNE PROWADZONE ŚRODKIEM WSI I MIASTECZEK, Z PASAMI DLA PIESZYCH W POLU, MIEJSCOWOŚCI BEZ OBWODNIC,BY ODIZOLOWAĆ RUCH LOKALNY OD TRANZYTU,ALE CO TO OBCHODZI DECYDENTÓW, DROGÓWKA BĘDZIE POLOWAĆ NA KIEROWCÓW,FURAMI ZA MILIONY, TYLKO W IMIĘ CZEGO,BO CHYBA NIE POPRAWY JAKOŚCI PODRÓŻOWANIA I SZYBKIEGO PRZEMIESZCZANIA SIĘ!!TUSEK SZUKA KOLEJNEGO SPOSOBU OKRADANIA KIEROWCÓW, KOLEJNEGO OBOK K...CEN BENZYNY, OPŁAT ZA UBEZPIECZENIA, ZA JAZDĘ H...DROGAMI ITD!!POLSKA P...KRAJ!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gosc napisał:
Osobiście poruszam się po drogach ALFA 156 2005r 1,9 jtdm 150KM (przejechane 220000tysięcy km) i muszę powiedzieć że te auta od dawna są bezawaryjne -to już któraś moja ALFA i poza rzeczami które normalnie się wymienia -paski oleje filtry itp to nic mi się nie zepsuło W zeszłym roku dwa razy byłem ALFA na wczasach zagranicą i wróciłem bez przygódPolecam każdemu aby kiedyś sobie kupił ALFE ROMEO
"Osobiście poruszam się po drogach ALFA 156 2005r 1,9 jtdm 150KM (przejechane 220000tysięcy km) i muszę powiedzieć że te auta od dawna są bezawaryjne -to już któraś moja ALFA i poza rzeczami które normalnie się wymienia -paski oleje filtry itp to nic mi się nie zepsuło W zeszłym roku dwa razy byłem ALFA na wczasach zagranicą i wróciłem bez przygód Polecam każdemu aby kiedyś sobie kupił ALFE ROMEO " zgadzam się
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
4 na lubelszczyzne.Wszystkie do Lublina,czy podzielą po sztuce do Chełma,Zamościa,Białej?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ie ma co porownywac diesla w alfie do benzyny bo to duza przepasc !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ANTYPIRAT napisał:
DROGI LUBELSZCZYZNY, JEDNE Z NAJGORSZYCH W KRAJU, BRAK KILOMETRA AUTOSTRADY CZY TRASY SZYBKIEGO RUCHU Z PRAWDZIWEGO ZDARZENIA, DROGI GŁÓWNE PROWADZONE ŚRODKIEM WSI I MIASTECZEK, Z PASAMI DLA PIESZYCH W POLU, MIEJSCOWOŚCI BEZ OBWODNIC,BY ODIZOLOWAĆ RUCH LOKALNY OD TRANZYTU,ALE CO TO OBCHODZI DECYDENTÓW, DROGÓWKA BĘDZIE POLOWAĆ NA KIEROWCÓW,FURAMI ZA MILIONY, TYLKO W IMIĘ CZEGO,BO CHYBA NIE POPRAWY JAKOŚCI PODRÓŻOWANIA I SZYBKIEGO PRZEMIESZCZANIA SIĘ!!TUSEK SZUKA KOLEJNEGO SPOSOBU OKRADANIA KIEROWCÓW, KOLEJNEGO OBOK K...CEN BENZYNY, OPŁAT ZA UBEZPIECZENIA, ZA JAZDĘ H...DROGAMI ITD!!POLSKA P...KRAJ!!
Co ma jakość dróg do pilnowania przestrzegania prawa przez policję? Jeśli przeraża cię cena benzyny czy innych opłat, to po co ci płatne autostrady? Policja nie poluje na kierowców a stara się chronić normalnych użytkowników przed deb***ami.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z całą pewnością Alfy pogonią piratów jeśli akurat nie będa w serwisie... Awaryjność tych bądź co bądź pięknych aut jest wprost proporcjonalna do ich urody (niestety).
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
autofan napisał:
Z całą pewnością Alfy pogonią piratów jeśli akurat nie będa w serwisie... Awaryjność tych bądź co bądź pięknych aut jest wprost proporcjonalna do ich urody (niestety).
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
autofan napisał:
Z całą pewnością Alfy pogonią piratów jeśli akurat nie będa w serwisie... Awaryjność tych bądź co bądź pięknych aut jest wprost proporcjonalna do ich urody (niestety).
Masz nick autofan więc jesteś fanem motoryzacji i po czym wnioskujesz że Alfy będą stały w serwisie ? zapewne naczytałeś się w necie opinii buraków co nie dbają o auta i później piszą głupoty. Jeżdżę Alfą już jakiś czas i nie mam problemów z tym wspaniałym autkiem. Wiadomo części eksploatacyjne we wszystkich autach się wymienia i wszystkie auta się psują nawet te uznawane za bezawaryjne. Poczytajcie opowieść z życia wziętą i zobaczcie prawdziwe oblicze bezawaryjnego auta http://vwszrot.pl/. VIVA ALFA ROMEO Pozdro Alfisti
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bardzo "fajny" podział tych samochodów - dla Województwa Lubelskiego 4 sztuki aut (16 województw Polsce). Jak zawsze i ze wszystkim (szczególnie z budową dróg i inwestycjami) zostaliśmy po raz kolejny zlekceważeni.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no brawo dziekujemy bardzo za te 4 pojazdy to dla nas zaszczyt pewnie im zostaly bo juz nie bylo komu dawac to dali nam przyjaciele 4 sztuki a niech maja zeby nie gadali i tak nam zbywaja
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
E chłopaki, popatrzcie - Lublin dodano: wczoraj, 7:00 Ja wiem, że to strasznie ważny nius, i te dwa nowe z dziś czyli obsrany kibel i czat z panem Żukiem tego nie przebiją, ale do c..ja pana odnoszę wrażenie,że ostatnio dajecie ciała z niusami. Super mądrzy studenci się pokończyli co piszą artykuł w minutę nie sprawdzając go?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mnie dwa lata temu gonili vectrą i nie dawali rady to i tym bardziej tym badziewiem nie dadzą :)co prawda zatrzymałem sie do kontroli ale przez dłuższy czas nie wiedziałem ze mnie coś goni =P
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Super! I będą jeździc po tych słupkach między Piaskami a Krasnymstawem!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Yoka napisał:
Mnie dwa lata temu gonili vectrą i nie dawali rady to i tym bardziej tym badziewiem nie dadzą :)co prawda zatrzymałem sie do kontroli ale przez dłuższy czas nie wiedziałem ze mnie coś goni =P
nie wiem czym jezdzisz bajkopisarzu ale jednak nomen omen kazda Alfara Romeo > Opel Vectra. róznica widac nawet w jakosci uztych materiałow.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...